Thermal Grizzly KryoSheet 29x25 mm N/A
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 29.00 mm |
| Gross height (mm) | 0.20 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 25.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 66667 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Thermal Grizzly |
| Producer product name | KryoSheet 29x25 mm |
| Protsessori kaubamärgi nimi | N/A |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: thermal grizzly kryosheet 29x25 mm na, tg-ks-29-25, thermal grizzly, jahutused



